انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

معرفی سیستم تمام سرامیک IPS - e max

معرفی سیستم تمام سرامیک IPS - e max
سال چاپ :۹۳
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۸۰
قطع کتاب :وزیری
شابک :0-71-7108-600-978
کد شناسایی محصول: 100803
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۹۸۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف دائمی خرید آنلاین : ۸۸۲,۰۰۰ ریال
موجود نیست


معرفی سیستم تمام سرامیک IPS - e max

مقدمه کتاب:

امروزه سرامیکها کاربرد بسیار وسیعی در دندانپزشکی دارند، چون از ویژگی‌های دندانهای طبیعی به خوبی تقلید میکنند. این مواد دارای سازگاری نسجی بوده، انعکاس و انتقال نوری شبیه دندان دارند و تحت نیرو های جویدن، استحکام مکانیکی خوبی دارند.

در نتیجه امروزه سیستمهای سرامیکی بطور گسترده‌ای در علم دندانپزشکی وارد شدهاند، به نحوی که رستوریشن‌های بدون فریم فلزی برای دندانهای قدامی و خلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

یکی از انواع سیستمهای تمام سرامیک، IPS Press میباشد که توسط شرکتهای ویتا و ایوکلار به بازار جهانی عرضه شده است. این سیستم بخاطر خصوصیات مکانیکی و استحکام مناسب و همچنین زیبایی مطلوب، در سراسر دنیا مورد استفاده زیادی قرار گرفته است.

نوعی از این سیستم تحت عنوان IPS - e max بخاطر فرمولاسیون آن که از نوع لیتیوم دی سیلیکات است، از زیبایی بسیار مطلوبی نسبت به زیرکونیا، برخوردار است. همچنین خصوصیات فیزیکی و مکانیکی مطلوبی در محیط دهان دارد. هدف این کتاب، آشنایی با خصوصیات این سیستم و چگونگی ساخت آن از ابتدای تراش تا پایان مرحله سمان کردن است و با این هدف نگارش شده است که بتواند پاسخگوی برخی نیازهای علمی دندانپزشکان، دانشجویان دندانپزشکی و تکنسینهای پروتز در زمینه خصوصیات سرامیکها، مراحل تراش و مراحل لابراتواری آن باشد.

 دانلود فهرست کتاب

اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-dandanpezeshki-news-920431images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg