انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

درمان عفونت های ریشه 2022

درمان عفونت های ریشه 2022
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۵۶۶
قطع کتاب :رحلی - رنگی - جلد هارد
شابک :9786223202421
کد شناسایی محصول: 101969
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب درمان عفونت های ریشه 2022

Treatment of endodontic infections,2nd ed,[2022]


عفونت های اندودنتیک اصلی ترین علت بروز بیماری های پالپ و پری اپیکال میباشند. به همین دلیل مهمترین هدف درمانهای اندو، پیشگیری و حذف عفونت از فضای کانال ریشه است. پالپ دندان از تنوع و پیچیدگی آناتومیکی بالایی برخوردار بوده و حذف عفونت از فضای پیچیده کانال ریشه همواره به عنوان یک چالش در درمانهای اندودنتیکس مطرح بوده است. علاوه بر نقش آناتومی کانال در حذف عفونت های فضای ریشه فاکتورهای متعددی (مانند عوامل میکروبیولوژیک، دفاع میزبان، روشهای پاکسازی و آماده سازی کانال، مواد و ابزارهای مورد استفاده طی درمان و ...) میتوانند در این امر دخیل باشند.

کتاب پیش رو یکی از جامع ترین و مفیدترین منابع در این خصوص است که شامل 20 فصل می باشد و در 9 فصل ابتدایی آن عوامل مؤثر در عفونتهای اندودنتیک و روند عفونت به جزء مورد بررسی قرار گرفته و سپس در ادامه ی مسیر، به روش های پیشگیری و درمان این عفونت ها با درنظر گرفتن تمامی مراحل درمان ریشه در قالب فصول جداگانه، پرداخته شده است. همچنین توجه به تمامی جوانب پیش بینی شده و به عنوان مثال در فصل های دیگر نقش سیستمیک عفونتهای اندودانتیک مورد بحث قرار گرفته و مواد ضدمیکروبی جدید نیز معرفی و نقد گردیده اند.

برای اطلاعات بیشترپیشنهاد میکنیم فهرست و پیش گفتار کتاب را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-dandanpezeshki-news-920431images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg