انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

زیبایی در دندانپزشکی - گلدشتاین 2018 جلد سوم

زیبایی در دندانپزشکی - گلدشتاین 2018 جلد سوم
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۵۸
قطع کتاب :رحلی . جلد شومیز. رنگی
شابک :9786223202766
کد شناسایی محصول: 101988
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۲,۶۸۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف دائمی خرید آنلاین : ۲,۴۱۲,۰۰۰ ریال

کتاب زیبایی در دندانپزشکی - گلدشتاین 2018

جلد سوم


با توجه به درخواست رو به افزایش بیماران برای درمان های زیبایی آگاهی بیشتردندانپزشکان در مورد جوانب مختلف این درمانها منجر به کاهش مشکلات در پایان درمان و افزایش رضایت بیماران میشود و از آنجاییکه انجام کارهای زیبایی در دندانپزشکی از حیطه های اصلی رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی میباشد بنابراین بنظر میرسد در کنار آموزش کامل درمانهای رایجی مانند ونیر کامپوزیت و ونیرهای سرامیکی درمانهای محافظه کارانه مانند کانتورینگ زیبایی باید آموزش داده شود تا از درمانهای اضافه جلوگیری کرد.همچنین از آنجاییکه احساس نیاز به درمانهای زیبایی رابطه تنگاتنگی با روحیات و خلق و خو افراد دارد و ممکن است حتی بهترین درمان از نقطه نظر موازین علمی بیمار را راضی نکند آگاهی متخصصان این رشته در زمینه برخورد مناسب با بیماران متقاضی درمان زیبایی با خلق و خوهای متفاوت ضروری میباشد.

دو فصل پیشرو جهت کاهش چالشهای درمانی بیماران از جهت وضعیت روانی و خلق آنها و بررسی روشهای درمانی محافظه کارانه تر به فصول آزمون بورد تخصصی ترمیمی اضافه شده است.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم فهرست و پیش گفتار کتاب را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست ونمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-dandanpezeshki-news-920431images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg