انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

مراقبت پرستاری و ECMO

مراقبت پرستاری و ECMO
سال چاپ :۱۴۰۰
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۱۲۹
قطع :وزیری
شابک :9786004088886
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۳,۸۵۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۳,۲۷۲,۵۰۰ ریال

کتاب مراقبت پرستاری و ECMO


این کتاب در پاسخ به نیاز تیم بهداشتی درمانی به ویژه در جنبه های منحصربه فرد مراقبت های پرستاری از بیماران ECMO ترجمه شده و شامل مرور کلی از فیزیوپاتولوژی و اندیکاسیونها، راه اندازی دستگاه، نظارت بر ECMO و بیمار، عیب یابی، جنبه های اخلاقی و توانبخشی است.

پرستاران، فیزیوتراپیستها، پرفیوژنیستها و سایر اعضای اصلی تیم ECMO ،در این کتاب اصول لازم برای درک بهتر فناوری و مراقبت نهایی از بیمار را خواهند یافت.

اکسیژناسیون غشایی برون پیکری (ECMO ) طی سال های گذشته مسیری طولانی را طی کرده است. در اصل در دهه 1950 توسط جان گیبسون به عنوان وسیله ای برای اکسیژن رسانی خون از طریق اکسیژنساز غشایی برای بای پس قلبی-ریوی طولانی مدت در حین عمل ایجاد شد. در دهه 1970 موفقیت ECMO در ارتباط با شوک ریه گزارش شد. با پیشرفت در فن آوری و همه گیری H1N1 در اوایل سال 2000 ،ECMO مجددا مطرح شد واخیرا با همه گیری 19-COVID مجددا در خصوص حمایت با این روش مطالعات در حال انجام هستند و مطالعات چاپ شده به اهمیت کاربرد آن در نارسایی ریوی مرتبط با کووید 19 اشاره کرده اند.

اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-pezeshki-news-images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg