انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
فهرست موضوعی
ورود

آناتومی و مورفولوژی دندان چاپ سوم همراه با CD آموزشی

آناتومی و مورفولوژی دندان چاپ سوم همراه با CD آموزشی
سال چاپ :۱۴۰۰
نوبت چاپ :سوم
تعداد صفحات :۱۹۶
قطع کتاب :رحلی-جلد شومیز-تکرنگ
شابک :9786007562666
قیمت : ۳,۴۰۰,۰۰۰ ریال
۲۵% هدیه ویژه روز دانشجو : ۲,۵۵۰,۰۰۰ ریال

آناتومی و مورفولوژی دندان چاپ سوم

همراه با CD آموزشیاین کتاب مشــتمل بر نکات اصلی آناتومی دنــدان برگرفته از کتاب  Wheelers Dental Anatomy physiology and occlusion می باشــد که به همراه آن سلیقه و نظر مولفین به مطالب درس دنتال آناتومی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه لومالیندا-کالیفرنیا آراسته است تا فرصتی برای گسترش علم و مقایسه آن فراهم آید.

کتاب آناتومی دندان پایه و اساس علم و هنر دندانپزشکی است و مانند مداریست که تمام علوم دندانپزشکی به دور آن می چرخد. آناتومی دندان در اینجا به عنوان بررسی تکامل، مورفولوژی (ریخت شناسی)، عملکرد و آگاهی از چگونگی شکل ، فرم، ساختمان، رنگ و عمل دندان ها در رابطه با یکدیگر در یک قوس دندانی و با دندان های قــوس مقابل تعریف می گردد، اما آناتومی تنهــا به این موارد محدود نمی باشد. بنابراین مطالعه آناتومی دندان، فیزیولوژی و اکلوژن یکی از بخش های مهم مهارت های لازم برای همه دوره های دندان پزشکی را تشکیل می دهد.

دانلود فهرست و نمونه متن:

-

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-dandanpezeshki-news-920431images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg