انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

درباره‌ی ما

درباره‌ی ما


دنیای امروز ما، نوآور، تنوع‌طلب، پرتوقع، مشتری‌مدار و عرصه تکیه زدن بر سبک‌های گوناگون و نوین است. گسترش ارتباطات، تکنولوژی و مشتریانی که جلب رضایت آن‌ها دشوار است، باعث می‌شود تا چهره روزگار ما چنین باشد. اما ما فکر می‌کنیم که می‌توانیم از پس چنین دنیایی برآییم.


انتشارات رویان پژوه به عنوان یکی از فعال ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ  دندانپزشکی معطوف ساخته است.

عناوین کتاب­هایی که در این سایت تقدیم حضور شما سروران گرامی می­ گردد همراه با صدها عنوان دیگر در موضوعات گوناگون که به زودی به بازار عرضه می گردد، حاصل فعالیت کنونی انتشارات رویان پژوه می­ باشد. امید است خدمت ما مورد قبول دانش پژوهان و فرزانگان قرار گیرد و اهل قلم و صاحبان اندیشه، ما را در پربارتر شدن مجموعه و خدمت بیشتر و مفیدتر همراهی فرمایند.

ضمن تقدیر و تشکر از همه بزرگوارانی که افتخار همکاری با آنها را داشته‌ایم، به سوی همه فرهیختگان و دست اندرکاران حوزۀ پزشکی و دندانپزشکی، دست یاری و همکاری دراز می­کنیم و افتخار می‌کنیم که میزبان شما بزرگان باشیم


افتخارات رویان پژوه نمایانگر گوشه ای از تلاش ها و دستاوردهای همکارانمان در نشر و توزیع منابع علمی کشور، به پشتوانه اعتماد و استقبال اساتید فرهیخته و دانشجویان گرامی بدست آمده است:

  • دریافت لوح از نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان
  • برگزیده بیست و چهارمین دوره جایزه کتاب فصل، زمستان 91
  • برگزیده بیست و هفتمین دوره جایزه کتاب فصل، پاییز 92
  • دریافت جایزه کتاب برتر دانشگاهی در بیست و دومین دوره کتاب سال دانشگاهی 92
  • دریافت لوح از بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران 93
  • و دریافت ده ها لوح تقدیر از کنگره های علمی کشور...


   با نهایت احترام     

سید امین امامی زاده


اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-pezeshki-news-images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg