انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

میکروبیولوژی طلایی مواد غذایی

میکروبیولوژی طلایی مواد غذایی
سال چاپ :۱۴۰۱
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۵۹
قطع :وزیری- جلد شومیز - تک رنگ
شابک :9786223201561
کد شناسایی محصول: 207181
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۵,۸۰۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی خرید آنلاین : ۴,۹۳۰,۰۰۰ ریال

کتاب میکروبیولوژی طلایی مواد غذایی


کتابی که پیشرو دارید، شامل نکات طلایی از کتب منتخب میکروبیولوژی مواد غذایی است که بر اساس منابع ذکرشده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ویژه ی رشته های علوم و صنایع غذایی، بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی، میکروب شناسی مواد غذایی، بهداشت و ایمنی مواد غذایی، بهداشت مواد غذایی و کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی تدوین شده است.

آنچه کتاب میکروبیولوژی طلایی مواد غذایی را نسبت به سایر کتب مشابه موجود جهت ورود به آموزش عالی در بازار، متمایز میکند تمرکز بر نکات کلیدی و مهم کتب و جزوات اساتید برتر سطح کشور در حوزه ی میکروبیولوژی مواد غذایی است. جهت سهولت در مطالعه از دسته بندی موضوعی و پیوسته مطالب به همراه بیان نکات طلایی در قالب جمله های کوتاه استفاده شده است تا به راحتی با چند بار تکرار، مطالب از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلندمدت انتقال یابند. برجسته کردن نکات مهم و کلیدی در این مجموعه، به شما کمک میکند تا در کمترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید به نکات مهم هر بخش دسترسی داشته باشید. با چند بار مطالعه ی این کتاب، تسلط شما درزمینه ی میکروبیولوژی مواد غذایی بیشتر شده و توان پاسخگویی به سؤالهای میکروبیولوژی مواد غذایی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری را خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشترپیشنهاد میکنیم فهرست و پیش گفتار کتاب را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg