انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

اساس مولکولی بیماری ها جلد دوم سرطان های گوارشی ( مری، معده، روده بزرگ) و پستان، بیماری های خود ایمنی ( آرتریت روماتوئید و مالتیپل اسکروزیس) و غدد متابولیک ( تیروئید و دیابت )

اساس مولکولی بیماری ها جلد دوم سرطان های گوارشی ( مری، معده، روده بزرگ) و پستان، بیماری های خود ایمنی ( آرتریت روماتوئید و مالتیپل اسکروزیس) و غدد متابولیک ( تیروئید و دیابت )
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۰۲
قطع :وزیری- جلد شومیز - تک رنگ
شابک :9786223202315
کد شناسایی محصول: 207425
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۲,۹۸۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۲,۵۳۳,۰۰۰ ریال

کتاب اساس مولکولی بیماری ها جلد دوم

سرطان های گوارشی ( مری، معده، روده بزرگ) و پستان، بیماری های خود ایمنی ( آرتریت روماتوئید و مالتیپل اسکروزیس) و غدد متابولیک ( تیروئید و دیابت )


اساس مولکولی بیماریها، جز دروس تائید شده ی وزارت بهداشت و اجباری برای دانشجویان دکتری پزشکی مولکولی است که رسالت آن درک اساس مولکولی بیماریهای مختلف به منظور کسب اطلاعات لازم در مدیریت و مراقبت بیماریها جهت تشخیص های مولکولی و ژن درمانی بیماریها است. این کتاب اولین کتاب اساس مولکولی تألیفی در ایران است که توسط متخصصین این رشته تألیف شده است. کتاب اساس مولکولی بیماریها در دو جلد طراحی شده است و سعی کرده تمام سرفصلهای مربوط به این واحد درسی را در بربگیرد. در جلد یک این کتاب به اساس مولکولی بیماریهای تخریبکننده ی عصبی، بیماریهای خونی، بیماریهای زنان و بیماریهای ارولوژی پرداخته است و در جلد دو این کتاب اساس مولکولی بیمارهای خود ایمنی، بیماریهای غدد و متابولیسم و سرطانها گوارشی و سینه مورد بررسی قرارگرفته است. در بررسی هر بیماری، علاوه بر بررسی پاتوژنز مولکولی بیماری به بررسی نشانگرهای زیستی و درمان هایی بر اساس مولکولی بیماری(مانند سلول درمانی، ژندرمانی، ایمنوتراپی و ...) نیز توصیف شده است.

مخاطبین اصلی این کتاب علاوه بر متخصصین پزشکی مولکولی متخصصین گروههای مختلف پزشکی بالینی شامل مغز و اعصاب، قلب و عروق، گوارش (مری، معده، روده، ...)، زنان، ارولوژی، اسم و آلرژی، انکولوژی، هماتولوژی میتواند باشد.

برای اطلاعات بیشترپیشنهاد میکنیم فهرست و پیش گفتار کتاب را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg