انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

ACADEMIC ENGLISH VOCABULARIES

ACADEMIC ENGLISH VOCABULARIES
نویسنده : Prof.Bahiraey Ph.D., FIfL
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۳۱۲
قطع :رحلی-تک رنگ-جلد شومیز
شابک :9786223202148
کد شناسایی محصول: 207409
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۴,۹۵۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۴,۲۰۷,۵۰۰ ریال

ACADEMIC ENGLISH VOCABULARIES


این کتاب بخاطر تسهیل یادگیری کلمات و واژه ای زبان انگلیسی برای دانشجویان فارسی زبان که قصد دارند در امتحانات آیلتس، تافل و دکترا شرکت کنند نوشته شده است. لیست کلمات دانشگاهی با تجزیه و تحلیل هزاران کلمه از بیش از 200 متن دانشگاهی انتخاب شدند. کلماتی از دروس مختلف آکادمیک در رشته های علوم، مهندسی، پزشکی، علوم انسانی، تجارت، حقوق .... و هنر گرفته شده است. این کلمات با دقت تحقیق و انتخاب شده اند .بنابراین برای همه زمینه های تحصیلی این کلمات مرتبط هستند. این کتاب طرحی را برای بهبود زبان انگلیسی در اختیار دانشجویان قرار میدهد. مثالها که در سراسر کتاب ظاهر میشوند، به دانش آموزان کمک میکند تا در درک هر چه بیشتر کلمات از حداکثر استفاده کرده و در نتیجه آنها را به خاطر بسپارند. با تسلط بر این کلمات، دانش آموزان میتوانند نمرات بالایی را در آزمون های آیلتس، تافل، و سایر آزمون های مشابه کسب کنند.

برای بهبود واژگان، یک روش مناسب خواندن مطالب معتبر زبان انگلیسی است مانند روزنامه ها، کتابهای درسی دانشگاه، مجلات و سایر کتابها یا مقاله های دانشگاهی. یکی از راه های افزایش دانش شما در مورد کلمات جدید، لیست آنها در یک دفترچه یادداشت یا فایل ورد و اضافه کردن کلمات مترادف در مقابل آنها است. این کتاب به 60 درس تقسیم شده است که شامل تمام کلمات اساسی کتب مطرح در این رشته است.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg