انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

تاریخ مصور بیمارستان بهرامی نخستین بیمارستان کودکان در ایران

تاریخ مصور بیمارستان بهرامی نخستین بیمارستان کودکان در ایران
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۶۰
قطع :وزیری - جلد شومیز - رنگی
شابک :9786223202469
کد شناسایی محصول: 207940
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۶,۸۰۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۵,۷۸۰,۰۰۰ ریال

کتاب تاریخ مصور بیمارستان بهرامی

نخستین بیمارستان کودکان در ایران


مرحوم محمود بهرامی منشی باشی که خانواده اش در دوران حکومت قاجار و پهلوی صاحب مشاغل و مناصب بالایی بودند و از شرایط مملکت آگاهی داشتند، دریافتند که در شرق تهران جمعیت کودکان محروم و آسیب پذیر زیاد است و وجود بیمارستان برای معالجه و پیشگیری بیماری در این منطقه لازم است. لذا با امکانات مالی و تفکر خیرخواهانه ای که داشتند، زمین بزرگی در این منطقه خریداری و بیمارستانی در آن ساخته و وقف دانشگاه تهران نمودند.

با خواندن این کتاب چگونگی ساخت بیمارستان از آغاز و مراحل تکمیل آن طی سالیان متمادی را میبینیم. تلاشهای رؤسا و اساتید این بیمارستان را که از راه دور می آمدند و سختی هایی که به واسطه تعداد زیاد بیماران مراجعه کننده متحمل میشدند، درمییابیم. شاهد خواهیم بود که آنها چگونه با وجود خسارت ناشی از اصابت موشک و تخریب بیمارستان در زمان جنگ تحمیلی به مسئولیت های خود ادامه دادند. اکنون بیمارستان نوسازی شده و به وضع فعلی درآمده و کارکنان آن با آرامش بسیار متفاوت و خوب و لذتبخش در حال خدمت رسانی به کودکان بیمار هستند. 

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg