انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

تاریخ مصور بیمارستان بهرامی نخستین بیمارستان کودکان در ایران

تاریخ مصور بیمارستان بهرامی نخستین بیمارستان کودکان در ایران
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۶۰
قطع :وزیری - جلد شومیز - رنگی
شابک :9786223202469
کد شناسایی محصول: 207940
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۶,۸۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف دائمی خرید آنلاین : ۶,۱۲۰,۰۰۰ ریال

کتاب تاریخ مصور بیمارستان بهرامی

نخستین بیمارستان کودکان در ایران


مرحوم محمود بهرامی منشی باشی که خانواده اش در دوران حکومت قاجار و پهلوی صاحب مشاغل و مناصب بالایی بودند و از شرایط مملکت آگاهی داشتند، دریافتند که در شرق تهران جمعیت کودکان محروم و آسیب پذیر زیاد است و وجود بیمارستان برای معالجه و پیشگیری بیماری در این منطقه لازم است. لذا با امکانات مالی و تفکر خیرخواهانه ای که داشتند، زمین بزرگی در این منطقه خریداری و بیمارستانی در آن ساخته و وقف دانشگاه تهران نمودند.

با خواندن این کتاب چگونگی ساخت بیمارستان از آغاز و مراحل تکمیل آن طی سالیان متمادی را میبینیم. تلاشهای رؤسا و اساتید این بیمارستان را که از راه دور می آمدند و سختی هایی که به واسطه تعداد زیاد بیماران مراجعه کننده متحمل میشدند، درمییابیم. شاهد خواهیم بود که آنها چگونه با وجود خسارت ناشی از اصابت موشک و تخریب بیمارستان در زمان جنگ تحمیلی به مسئولیت های خود ادامه دادند. اکنون بیمارستان نوسازی شده و به وضع فعلی درآمده و کارکنان آن با آرامش بسیار متفاوت و خوب و لذتبخش در حال خدمت رسانی به کودکان بیمار هستند. 

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

ناشران شایسته تقدیر سی امین جشنواره کتاب سال دانشجویی معرفی شدند

آیین اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی با تقدیر از برگزیدگان جشنواره، ناشران برتر، استاد خادم کتاب، مروج کتاب و استاد برجسته در حوزه تالیف برگزار شد. اختتامیه سی‌امین جشنواره ملی ...
files-pezeshki-news-images-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg