انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

الزامات مدیریت بهداشت عمومی - تک رنگ

 الزامات مدیریت بهداشت عمومی - تک رنگ
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۵۶۸
قطع :وزیری - جلد شومیز - تک رنگ
شابک :9786223202544
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۷,۲۰۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۶,۱۲۰,۰۰۰ ریال

کتاب الزامات مدیریت بهداشت عمومی


فصول این کتاب همچنان که الگوهاى تئوریک را بررسى می نمایند بر مسئولیت ها و واقعیات روزمره متمرکزند. مردم غالبا با برخوردارى از مهارت هاى فنى بالا وارد حرفه خود می شوند. این امر در مورد پزشکى، بهداشت عمومى و بهداشت محیط زیست نیز صادق است. افراد همچنانکه موفقیت کسب می کنند به  سمت های رهبرى ارتقاء می ‏یابند و مسئولیت هاى مدیریتى را بر عهده می گیرند. این افراد مستعد بعضا فاقد آموزش رسمى در زمینه مدیریت هستند. فراهم نمودن وسیله اى جهت رفع این گونه نیازها از دیگر اهداف پروژه حاضر بود. مطالعات موردى خوانندگان را قادر به تمرکز به موضوع و زمینه بحث را فراهم می آورد. هر فصل با یک مطالعه موردى آغاز می ‏شود و مسائلى جهت تفکر بیشتر مطرح میگردد.

مسائل موجود در این مطالعات موردى در قسمت نتیجه گیرى هر فصل حل می گردند. مطالب ارائه شده در هر فصل اساس راه حل ارائه شده جهت مطالعه موردى را تشکیل می دهند. سالهاست که مطالعات موردى یک آیتم استاندارد در برنامه هاى آموزش شغلى به حساب می ‏آیند. دانشجویان در قالب اظهار نظرهاى مکتوبى که درباره دوره هاى آموزشى ارائه داده اند بر کارکرد مطالعات موردى مهر تأیید نهاده اند. 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg