انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

اصول آزمایشگاهی در علم و فناوری نانو همراه با اطلس رنگی

اصول آزمایشگاهی در علم و فناوری نانو همراه با اطلس رنگی
سال چاپ :۱۴۰۲
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۴۶
قطع :وزیری - جلد شومیز - تک رنگ
شابک :9786223202599
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۲,۸۶۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۲,۴۳۱,۰۰۰ ریال

کتاب اصول آزمایشگاهی در علم و فناوری نانو

همراه با اطلس رنگی


فناوری نانو در واقع یک حوزه بین رشته ای بوده که پیشرفت زیادی را در زمینه های مختلف شامل می شود. از این رو در سراسر جهان بسیاری از کشورها به ارزش و پتانسیل تحقیقات بر پایه فناوری نانو پی برده اند و انقلاب صنعتی بعدی را تکنولوژی نانو پایه گذاری خواهد کرد. در همین راستا کتابهای تئوری زیادی در زمینه فناوری نانو برای دانشجویان و پژوهشگران در سراسر دنیا وجود دارد اما همواره جای خالی یک کتاب که به بیان اصول در زمینه بسیاری از تکنیک های سنتزی اصلی و فرآیندهای مورد استفاده در آن باشد احساس می شد. بر پایه همین نیاز برای تکنیک های سنتز و ساخت و توجه به اندازه نانوذرات، دستورالعمل هایی برای ارائه کامل تست های آزمایشگاهی بر اساس نانوتکنولوژی طراحی و ایجاد شد تا به معرفی، جذب و مشارکت، و الهام بخشیدن دانشجویان رشته های متفاوت بپردازد.

از این رو مطالعه این کتاب که به همت دانشجویان و دانش پژوهان رشته نانو تکنولوژی پزشکی ترجمه گردیده است و مشتمل بر شش فصل کلی میباشد را به همه علاقمندان و دانشجویان حوزه علوم و فناوری نانو پیشنهاد میکنیم. 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg