انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

لاپاروسکوپی برای دانشجویان اتاق عمل

لاپاروسکوپی برای دانشجویان اتاق عمل
سال چاپ :۱۴۰۳
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۱۰۰
قطع :وزیری-جلد شومیز - رنگی
شابک :9786223202711
کد شناسایی محصول: 207942
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۲,۲۱۰,۰۰۰ ریال

کتاب لاپاروسکوپی برای دانشجویان اتاق عمل


در لاپاروسکوپی از زخم های بزرگ و دردناک که ناشی از دستکاری جراحی سنتی است فاصله گرفته و عمل جراحی با کوچکترین برش ممکن انجام میشود؛ اجتناب از قرارگیری احشا در معرض محیط بیرون، خشک شدن و کاهش دما همچنین حداقل دستکاری و کشش بافتها و اعضا ، عمل جراحی انجام میگیرد، بنابراین بیمار با آسیبهای بسیار کمتری درمان میشود و در نتیجه:

درد، ایلئوس و معضلات زخمها ی پس از جراحی مانند عفونت و ترشح و خطر باز شدن زخم کاهش یافته و بهبودی بیمار سریعتر صورت میگیرد، ایجاد چسبندگی شکمی که ممکن است موجب دردهای زنان شود، کاهش مییابد و از نظر زیبایی نتایج بسیار بهتری به دست می آید.

سایر برتریهای لاپاروسکوپی عبارتند از: افزایش دید از طریق بزرگنمایی و دید بهتر در جاهایی مانند فضاهای لگنی و زیردیافراگمی، همچنین تماس جراح و پرسنل با خون و مایعات بدنی بیمار بسیار کاهش یافته و این امر از نظر انتقال بیماریهای ویروسی هم برای جراح و هم برای بیمار دارای اهمیت بسیار است.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg