انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

مبانی تصویربرداری تشدید مغناطیسی MRI

مبانی تصویربرداری تشدید مغناطیسی MRI
سال چاپ :۱۴۰۳
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۶۴۰
قطع :وزیری-جلدشومیز-تک رنگ
شابک :9786004087230
کد شناسایی محصول: 207454
انتشارات : رویان پژوه
قیمت : ۷,۶۰۰,۰۰۰ ریال
۱۵% تخفیف دائمی ویژه خرید آنلاین : ۶,۴۶۰,۰۰۰ ریال

کتاب مبانی تصویربرداری تشدید مغناطیسی MRI

کتاب مبانی تصویربرداری تشدید مغناطیسی ( MRI: The Basics )یکی از جامع ترین و در عین حال روان ترین کتاب های پایه درMRI اســت که امروزه در ســطوح مختلف علمی و دانشگاهی مورد استفاده دانشجویان و کاربران تصویربرداری تشدید مغناطیسی قرار می گیرد. ویژگی این کتاب نسبت به کتاب های مشــابه، سادگی نوشتار آن اســت که در قالب مثال های ملموس و کاربردی موجود در سرتاسر بخش ها و مباحث آن آمده اســت. مباحث این کتاب با یک مقدمه مفید ریاضیات تصویربرداری شــروع می شود و ســپس با بیان فیزیک و اساس تشکیل تصویر تشدید مغناطیسی، وارد مباحث تکنیکی تصویربرداری می شود. سپس در انتها، کاربردهای تخصصی MR در فصل های متوالی پوشش داده می شود.

با اســتقبالی که از سه چاپ قبلی به عمل آمد ضرورت چاپ چهارم فراهم شد. خوشبختانه همزمان با چاپ چهارم این کتاب، ویرایش چهارم (سال 2018 )توسط نویسنده به چاپ رسیده بود. حال با چاپ چهارم ترجمه این کتاب (ویرایش چهارم)، خوشــبختانه این امکان فراهم شد تا کتابی کامل تر حاوی 8 بخش جدید تخصصی در تکنیک های پیشرفته و مباحثی با عنوان ایمنی در MRI ،در اختیار خوانندگان محتــرم قرار گیرد. افــزون بر آن اعتقاد دارم در بعضی جهات از جمله بیان نکات عملی و ذکر مثال های کاربردی، این کتاب منحصر به فرد می باشد.

به نظر می رسد این کتاب را می توان با اطمینان راسخ برای تدریس دانشجویان رشته های کارشناسی تکنولوژی رادیولوژی، فیزیک پزشــکی و دســتیاران رادیولوژی مورد اســتفاده قرار داد.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن کتاب:

.

ورود به صفحه اینستاگرام:

اخبار

اعتبار بن دانشجویی نمایشگاه کتاب افزایش پیدا کرد

رئیس سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از افزایش اعتبار یارانه‌های دانشجویی برای نمایشگاه ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: این افزایش به تناسب سطح‌بندی گروه‌ها متفاوت است. ...
files-pezeshki-news-1333927-3942ffa61d331728fcb88745dbb19a2e.jpg